Hoi, ik heb dringend hulp nodig met een opdracht die ik moet maken met het systeembord. Heb er uren aan zitten sleutelen maar ik kom maar niet verder.
Een patient in het ziekenhuis wordt de hele tijd de hartslag gemeten.
Als de hartslag wegvalt, gaat er een alarm.
Wanneer dit systeem gedurende 3,0 seconden geen voldoende hoge spanningspuls (van de hartslagmeter) registreert, klinkt er een zoemer. Deze blijft in werking totdat iemand het systeem uitschakelt
Bouw het systeem van dit deel van de hartbewaking.
Daarbij geldt:
- Je simuleert de hartslag met de variabele spanning, waar je regelmatig (hartslag) een draai (bijv. tot 4 volt) aan geeft.
- Je hebt een pulsgenerator die precies 1 puls per seconde geeft.
- De drukschakelaar waarmee het alarm wordt uitgeschakeld, blijft een hoog signaal geven. Pas als het probleem bij de patiënt verholpen is en iemand opnieuw op de knop drukt, is het systeem weer actief. (In het simulatieprogramma werkt dat, op het fysieke systeembord moet je dan de knop ingedrukt houden)
Op dezelfde zoemer is nog een systeem aangesloten, de bloeddrukmeter.
We breiden het systeem uit met dit systeem.
De bloeddruksensor geeft een spanning die evenredig is met de bloeddruk. Als de bloeddruk onder een bepaald niveau komt, moet ook de zoemer gaan.
Pas je systeem aan met deze uitbreiding.
Daarbij geldt:
- Als de bloeddruksensor een spanning geeft die lager is dan 2,5 volt gaat de zoemer. (Voor deze moet je meer verwerkers gebruiken)
Wie kan mij helpen?