Zijn er boeken?

nordin stelde deze vraag op 17 april 2008 om 11:22.

Hey,

 

Ik heb een vraag. Weet iemand waar je nog altijd boeken kunt krijgen/kopen over natuurkunde, biologie. Het moet op middelbare school(havo)-((vwo)) niveau zitten. Graag hoor ik van jullie.

 

 

mvg,

 

nordin 

Reacties

Jan op 17 april 2008 om 12:17

Dag Nordin,

Ik weet niet wat je bedoeling is met die boeken, maar je zou misschien eens kunnen googlen met kopen schoolboeken natuurkunde

Helpt dat?

Groet, Jan

nordin op 17 april 2008 om 16:41

Ik heb er wel wat aan gehad, maar het zit anders. De boeken zijn bedoeld om me bij opdracht te kunnen helpen. echt een boek met alles erin beschreven. Zijn die er wel, bijv: wet van ohm, weerstanden, krachten meten etc. allemaal in een boek.

Graag hoor ik van je.

 

Jan op 17 april 2008 om 19:19

Ik heb wel zo'n ding waar alles in staat tot laten we zeggen een eindje voorbij VWO 6, maar dat is een Engelstalige, Cutnell & Johnson. (en er zijn nog wel vergelijkbare alternatieven).  

zo'n 1000 pagina's redelijk kleine lettertjes jippie :-(

Nederlandstalige tegenhangers daarvan ken ik niet. Ik zou zeggen, zie een setje te pakken te krijgen vanaf leerjaar 2 tot aan jouw niveau, dan zit alles daar wel in.

Maar in één boek? Dat denk ik niet.

Groet, Jan

nordin op 18 april 2008 om 11:03

Hartstikke bedankt voor je hulp. Een set zal vast wel duur zijn. Ik kom er hopelijk wel uit.

 

Nogmaals hartstikke bedankt,

 

nordin 

Jan op 18 april 2008 om 19:21

Welnee joh, als tweedehandsjes is daar best voor een redelijk bedrag aan te komen. Misschien didactisch een beetje achter, maar da's geen ramp. Kracht is nog steeds massa maal versnelling, dat zal ook morgen niet veranderen.

 Afhankelijk van wat je ermee aan wil, zorg wel dat er bijvoorbeeld heldere oefenopgaven in staan, of wat er ook je bedoeling mee is. Soms zijn die alleen in werkboeken te vinden, en het zal lastiger zijn dáár aan te geraken.

Groet, Jan

Koen op 22 april 2008 om 11:53

Ik ken wel zo'n boekje, staat echt àlles in.

Het heet BINAS ;)

Gr

koen 

 

 

Jan op 22 april 2008 om 17:06

Dag Koen,

In BINAS staat heel weinig. Alleen wat formules, gegevens van een heleboel stoffen en zo. Maar met alleen een BINAS kun je geen problemen oplossen. BINAS is op zijn best een handig hulpmiddel.

Groet, Jan

nordin op 23 april 2008 om 14:12

Ach bedankt koen, is inderdaad wel een handige hulpbron.  Ik zag op marktplaats ook nog wel van die bundels staat? heb geen verstand van boeken dus weet iemand wat een uitwerkingsboekje is?

 

Gr,

 

nordin 

Plaats een reactie

+ Bijlage

Bevestig dat je geen robot bent door de volgende vraag te beantwoorden.

Clara heeft tien appels. Ze eet er eentje op. Hoeveel appels heeft Clara nu over?

Antwoord: (vul een getal in)